İstanbul 26°C
24 Eylül 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aiçü’de 326 Öğrenci Ücretsiz Yemek Bursundan Faydalanacak
19 Eylül 2013 Perşembe 14:48

Aiçü’de 326 Öğrenci Ücretsiz Yemek Bursundan Faydalanacak

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde 2013-2014 eğitim öğretim yılında toplam 326 öğrenci ücretsiz yemek bursundan faydalanacak.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde 2013-2014 eğitim öğretim yılında toplam 326 öğrenci ücretsiz yemek bursundan faydalanacak.

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından belirlenen ücretsiz yemek bursu kontenjanlarında en fazla yemek bursu, 140 öğrenci ile Eğitim Fakültesine verilecek. Tüm fakülte ve yüksekokulları kapsayan yemek bursundan, en az kontenjan 1 kontenjan ile Eleşkirt Celal Oruç Hayvansal Üretim Yüksekokulu’na ayrıldı.

Diğer fakülte ve yüksekokullarda ise; Fen Edebiyat Fakültesi’ne 40, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne 20, İslami İlimler Fakültesi’ne 20, Eczacılık Fakültesi’ne 2, Meslek Yüksekokulu’na 50, Sağlık Yüksekokulu’na 10, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu’na 10, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na 10 ve Doğubayazıt Ahmed-i Hani Meslek Yüksek Okulu’na 3 kontenjan ayrıldı.

Tezsiz yüksek lisans öğrencisi, lisans ve ön lisans öğrencilerine verilecek olan burstan disiplin cezası alan öğrenciler ile ek süre öğrenim gören öğrenciler yararlanamayacak. Bursun son başvuru tarihi 4 Ekim’de sona erecek.CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
» Qatar Insurance, yeni piyasalara odaklanıyor» İran bankalarına Avrupa'dan kredi akıyor» Çimento devi Lafarge’dan IŞİD’e haraç!» YÖK'ten 'sınavsız üniversite' açıklaması!» İŞKUR üzerinden büyük vurgun!» 'Üç beş salon teröristi' içeriye böyle sızmış» Erdoğan açıkladı: Asker göndereceğiz» İşte ByLock üzerinden gönderdiği mesajlar!» F.Bahçeli futbolcunun tweeti ortalığı karıştırdı» Apple'da iPhone 8 hayal kırıklığı» İcralık olan Mardan otel, satışlarını durdurdu» İhtarname çekti: 3.5 milyon Euro'mu ödeyin» Taşgetiren, ‘Şebeke var’ dedi, ayrıldı» Suriye sınırındaki duvar bitiyor» Kayaşehir konutlarına rekor başvuru» Ali Koç, uzun süren sessizliğini bozuyor» Tren gecikirse yolcu tazminat alacak» Artık otomobiller de 1 Aralık’tan itibaren kış lastiği takacak» 'Filipinler'deki barış sürecinde son aşamadayız'» Amazon.com 'Türk ev tekstili' için geldi» Yeniden yapılandırmada 2. taksit hatırlatması» Üniversite sınav sistemi de sil baştan değişiyor» Bayık'a operasyonu ABD engelledi!» Seçim tarihi değişecek mi? » Zorunlu olacak! Tüm şirketler çalıştıracak...» Eski bakan Bayraktar gaza bastı» Putin'den kritik dolar hamlesi» Arakanlı Müslümanları bu kez de sel vurdu» 2023’e beş kala eğitim sistemimiz» KOSGEB'den işletmelere 2 yeni destek» Katar Gaz ile LNG anlaşması imzaladı» Adil kullanımı ve taahhütü kaldırdı» O uçak Erdoğan'ın uçağını düşürecekti» Türkiye 10 yıla kalmadan işçi ithal edecek» 20 bin öğretmen atanacak» Çeyizlerini 'acıdan' çıkarıyorlar» ABD'den PKK/PYD'ye zırhlı araç sevkiyatı» Cumhurbaşkanlığı hesabından Macron'a ince mesaj» S-400'ler oraya yerleştirilecek!» Her okula ayrı TEOG... İşte yeni model...» Türk devinin tamamı satıldı» Rus devine 2 milyar dolarlık şok dava» Şeker Piliç'in dev tesisi icradan satılacak» Üniversite sınavları da kalkıyor mu?» MÜSİAD iş dünyasını New York’ta buluşturuyor» ÖZGÜR KUDÜS'Ü ÇİZİYORUZ!» BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN ‘İYİ’ FORMÜLÜ» Düğününde, katledilen arkadaşlarını unutmadı» Bakan Fakıbaba'dan fındık açıklaması» Eşini okutmak için atıldığı ticarette patron oldu
FACEBOOK

HAVA DURUMU
Ankara
11 / 25 °C
İzmir
14 / 28 °C
Antalya
19 / 33 °C
Adana
17 / 33 °C
Konya
12 / 24 °C