İstanbul 9°C
11 Aralık 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Akboğa: Okul Müdürleri En İyi Hizmeti Sunmak İçin Her Tedbiri Almalı
19 Eylül 2013 Perşembe 18:28

Akboğa: Okul Müdürleri En İyi Hizmeti Sunmak İçin Her Tedbiri Almalı

Batman Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa, okul müdürlerinin vatandaşa en iyi hizmeti sunmak için her türlü tedbiri alması gerektiğini, okulda çözülemeyen sorunlar içinse İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne acilen bilgi verilmesini istedi.

Batman Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa, okul müdürlerinin vatandaşa en iyi hizmeti sunmak için her türlü tedbiri alması gerektiğini, okulda çözülemeyen sorunlar içinse İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne acilen bilgi verilmesini istedi.

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Okul ve Kurum Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Halk Eğitim Merkezi’nde yapıldı. Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa, müdür yardımcıları, şube müdürleri ve okul/kurum müdürlerinin katıldığı toplantıda yeni eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

Akboğa, yaptığı konuşmada, eğitimci olarak asıl görevlerinin öğrenciye ve vatandaşa hizmet etmek olduğunu belirtti. Akboğa, kayıtlar, yurtlar vb. işlemler nedeniyle haziran ayından beri oldukça yoğun bir açılış dönemi yaşadıklarını, ancak vatandaşa hizmet sözkonusu olduğunda hiçbir mazeretin geçerli olamayacağını söyledi.

2013-2014 EYLEM PLANI HAZIRLANDI

Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa, Vali Yılmaz Arslan’ın öncülüğü ve katkılarıyla, 22-23 Mayıs 2013 tarihinde büyük bir katılımla gerçekleştirilen Batman Eğitim Çalıştayı’nda alınan kararların ve oluşturulan sonuç raporunun tüm okullara gönderildiğini ve bununla ilgili bir eylem planı hazırlandığını söyledi.

Akboğa, çalıştayda alınan kararların ve eylem planının mutlaka uygulanacağını ve bununla ilgili geri bildirimler alınacağını ifade ederek, bu uygulamanın Batman’ın eğitim politikasına yeni bir nefes katacağını belirtti.

Toplantının son bölümünde, Milli Eğitim Müdürü Akboğa, yeni eğitim öğretim yılının tüm meslektaşlarına ve öğrencilere hayırlı olmasını diledi. Akboğa’nın konuşmasının ardından, müdür yardımcılarının ve şube müdürlerinin bölümleriyle ilgili bilgi vermeleriyle toplantı sona erdi.
CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
» Borsa, yatırımcıyı sevindirdi» Katar'ı Türkiye koruyacak» Vatandaşın kitap ve gazete harcaması azaldı» THY'den yeni anlaşma» İstanbul savunmada atağa kalktı!» Toyota Sakarya'dan rekora imza atıyor» 6 CHP'li belediyeye müfettiş!» Rusya'dan ABD'ye tehdit gibi açıklama!» Kudüs’ün tapusu Türkiye’de» ''İstanbul - Sivas 5 saate iniyor''» 20 terörist etkisiz hale getirildi» Jandarmaya yurt dışında görev» Eroğlu: ''İhracat hedefimiz 500 milyar dolar'' » Yunanistan kaçakları illegal 'geri itiyor'» Beyaz yakalı çok çalışıp az uyuyor» Büyükbaş hayvan çiftliklerinde destek artıyor» Boş kontenjanlara öğretmen ataması» 'Kudüs, İslam’ın yurdudur'» FETÖ'cü albaydan 'itirafçılık' baskısı» Hamas'tan 'direniş' çağrısı» Fitch'ten Türk bankalarına istikrar vurgusu» 'İsrail'i desteklemek Yahudi insanları desteklemek değildir'» BMGK 'Kudüs' gündemiyle toplandı» İsrail'den Gazze'ye saldırı: 15 yaralı» HAVELSAN Yönetim Kurulu Başkanı değişti» Heniyye Kudüs için Gazze Sokaklarında!» THY 63.1 milyon kişi uçurdu» Putin Türkiye'ye geliyor» Erdoğan'ın Gümülcine açıklamarı» ''Türk işletmecilerin cirosu 2,3 milyar avro"» Dolarda büyük düşüş» Bitcoin için lale çılgınlığı uyarısı» Tüketici hakem heyetleri yeniden yapılandırılıyor» Ataşehir Belediye Başkanı görevden alındı» Senegal'de Türk imzası!» Elvan'dan sanayi endeksi yorumu» Araplar Türk ürünü için 'sıra'ya girdi» Son istekleri "tabut"ta gerçekleşiyor» Cumhurbaşkanı Erdoğan Gümülcine'de» İsrail göstericilere saldırıya geçti» Şimşek: ''Türkiye rekabetten korkmuyor''» ''Pazar günü Yenikapı'da olacağız''» Bor fındık verimini arttırdı» Rusya'dan flaş çıkış: 'Kabul edilemez'» Ukrayna'nın roketleri Türk makinesinden çıkacak» Esed rejimi varil bombasıyla can almayı sürdürüyor» 65 yıl sonra Batı Trakya'da büyük heyecan!» 'Grip aşısının tam zamanı'» Trump Şişli'den kaldırıldı» ''Yastık altındaki altın enflasyona neden oluyor''
HAVA DURUMU
Ankara
-2 / 11 °C
İzmir
8 / 16 °C
Antalya
9 / 15 °C
Adana
7 / 16 °C
Konya
-2 / 11 °C