İstanbul 22°C
23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Akboğa: Okul Müdürleri En İyi Hizmeti Sunmak İçin Her Tedbiri Almalı
19 Eylül 2013 Perşembe 18:28

Akboğa: Okul Müdürleri En İyi Hizmeti Sunmak İçin Her Tedbiri Almalı

Batman Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa, okul müdürlerinin vatandaşa en iyi hizmeti sunmak için her türlü tedbiri alması gerektiğini, okulda çözülemeyen sorunlar içinse İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne acilen bilgi verilmesini istedi.

Batman Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa, okul müdürlerinin vatandaşa en iyi hizmeti sunmak için her türlü tedbiri alması gerektiğini, okulda çözülemeyen sorunlar içinse İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne acilen bilgi verilmesini istedi.

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Okul ve Kurum Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Halk Eğitim Merkezi’nde yapıldı. Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa, müdür yardımcıları, şube müdürleri ve okul/kurum müdürlerinin katıldığı toplantıda yeni eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

Akboğa, yaptığı konuşmada, eğitimci olarak asıl görevlerinin öğrenciye ve vatandaşa hizmet etmek olduğunu belirtti. Akboğa, kayıtlar, yurtlar vb. işlemler nedeniyle haziran ayından beri oldukça yoğun bir açılış dönemi yaşadıklarını, ancak vatandaşa hizmet sözkonusu olduğunda hiçbir mazeretin geçerli olamayacağını söyledi.

2013-2014 EYLEM PLANI HAZIRLANDI

Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa, Vali Yılmaz Arslan’ın öncülüğü ve katkılarıyla, 22-23 Mayıs 2013 tarihinde büyük bir katılımla gerçekleştirilen Batman Eğitim Çalıştayı’nda alınan kararların ve oluşturulan sonuç raporunun tüm okullara gönderildiğini ve bununla ilgili bir eylem planı hazırlandığını söyledi.

Akboğa, çalıştayda alınan kararların ve eylem planının mutlaka uygulanacağını ve bununla ilgili geri bildirimler alınacağını ifade ederek, bu uygulamanın Batman’ın eğitim politikasına yeni bir nefes katacağını belirtti.

Toplantının son bölümünde, Milli Eğitim Müdürü Akboğa, yeni eğitim öğretim yılının tüm meslektaşlarına ve öğrencilere hayırlı olmasını diledi. Akboğa’nın konuşmasının ardından, müdür yardımcılarının ve şube müdürlerinin bölümleriyle ilgili bilgi vermeleriyle toplantı sona erdi.
CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
» Qatar Insurance, yeni piyasalara odaklanıyor» İran bankalarına Avrupa'dan kredi akıyor» Çimento devi Lafarge’dan IŞİD’e haraç!» YÖK'ten 'sınavsız üniversite' açıklaması!» İŞKUR üzerinden büyük vurgun!» 'Üç beş salon teröristi' içeriye böyle sızmış» Erdoğan açıkladı: Asker göndereceğiz» İşte ByLock üzerinden gönderdiği mesajlar!» F.Bahçeli futbolcunun tweeti ortalığı karıştırdı» Apple'da iPhone 8 hayal kırıklığı» İcralık olan Mardan otel, satışlarını durdurdu» İhtarname çekti: 3.5 milyon Euro'mu ödeyin» Taşgetiren, ‘Şebeke var’ dedi, ayrıldı» Suriye sınırındaki duvar bitiyor» Kayaşehir konutlarına rekor başvuru» Ali Koç, uzun süren sessizliğini bozuyor» Tren gecikirse yolcu tazminat alacak» Artık otomobiller de 1 Aralık’tan itibaren kış lastiği takacak» 'Filipinler'deki barış sürecinde son aşamadayız'» Amazon.com 'Türk ev tekstili' için geldi» Yeniden yapılandırmada 2. taksit hatırlatması» Üniversite sınav sistemi de sil baştan değişiyor» Bayık'a operasyonu ABD engelledi!» Seçim tarihi değişecek mi? » Zorunlu olacak! Tüm şirketler çalıştıracak...» Eski bakan Bayraktar gaza bastı» Putin'den kritik dolar hamlesi» Arakanlı Müslümanları bu kez de sel vurdu» 2023’e beş kala eğitim sistemimiz» KOSGEB'den işletmelere 2 yeni destek» Katar Gaz ile LNG anlaşması imzaladı» Adil kullanımı ve taahhütü kaldırdı» O uçak Erdoğan'ın uçağını düşürecekti» Türkiye 10 yıla kalmadan işçi ithal edecek» 20 bin öğretmen atanacak» Çeyizlerini 'acıdan' çıkarıyorlar» ABD'den PKK/PYD'ye zırhlı araç sevkiyatı» Cumhurbaşkanlığı hesabından Macron'a ince mesaj» S-400'ler oraya yerleştirilecek!» Her okula ayrı TEOG... İşte yeni model...» Türk devinin tamamı satıldı» Rus devine 2 milyar dolarlık şok dava» Şeker Piliç'in dev tesisi icradan satılacak» Üniversite sınavları da kalkıyor mu?» MÜSİAD iş dünyasını New York’ta buluşturuyor» ÖZGÜR KUDÜS'Ü ÇİZİYORUZ!» BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN ‘İYİ’ FORMÜLÜ» Düğününde, katledilen arkadaşlarını unutmadı» Bakan Fakıbaba'dan fındık açıklaması» Eşini okutmak için atıldığı ticarette patron oldu
FACEBOOK

HAVA DURUMU
Ankara
8 / 24 °C
İzmir
14 / 25 °C
Antalya
19 / 33 °C
Adana
18 / 30 °C
Konya
10 / 24 °C