İstanbul 17°C
23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bayraklı Kaymakamlığına Atanan Adem Arslan Meclis Üyeleri İle Vedalaştı
19 Eylül 2013 Perşembe 14:33

Bayraklı Kaymakamlığı'na Atanan Adem Arslan Meclis Üyeleri İle Vedalaştı

İzmir’in Bayraklı ilçesine Kaymakam olarak atanan Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Arslan, İl Genel Meclisi üyeleriyle vedalaştı.

İzmir’in Bayraklı ilçesine Kaymakam olarak atanan Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Arslan, İl Genel Meclisi üyeleriyle vedalaştı.

Adem Arslan, Samsun İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Karakurt’u ve mecliste grubu bulunan partilerin odalarını ziyaret etti. Arslan’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Başkan Karakurt, “Genel Sekreterimiz bir yıla yakın bir süredir şehrimizde görev yapmaktadır. Birlikte geçirdiğimiz bu süre içerisinde İl Özel İdaresi’nin program ve yatırımlarının gerçekleştirilmesi ve yeni çıkan yasa çerçevesinde idarenin kapanışa doğru yol alırken işlerin aksaksız sürdürülebilmesi doğrultusunda işbirliği ve uyum içerisinde hizmet verdik. Kendisinin üstün gayretleri oldu. Bu bağlamda Genel Sekreterimize ve birlikte çalıştığı personeline teşekkür ediyorum. Samsun’da olduğu gibi yeni görevinde de başarılı olacağına inanarak yolunun açık olmasını diliyorum.” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Numanoğlu da Adem Arslan’ın görev süresi boyunca uyumlu bir çalışma sergilediğini belirtip, “Adem bey Samsun’a yabancı olmayan, daha önce Vezirköprü Kaymakamlığı görevinden bu yana tanıdığımız, Samsun siyasetini de bürokrasisini de iyi bilen bir arkadaşımız. Bir yıla yakın sürede hep beraber önemli projelere imza attık. Kendisine Samsun’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı partim ve grubum adına teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.” açıklamalarında bulundu.

CHP Grup Başkanvekili İsmet Şahin ise, Aslan Karanfil ve Adem Arslan gibi dürüst bürokratların ülkenin geleceği için her zaman lazım olduğunu belirterek, “Meclis üyeliği dönemimden çok daha önceden beri bürokratlarla çalışıyorum. Çok bürokratlar tanıdım. Samsun İl Özel İdaresi’nde görev yapmış olan eski Genel Sekreterimiz Aslan Karanfil ve Bayraklı’ya atanan Genel Sekreterimiz Adem Arslan tanıdığım en değerli bürokratlardır. Görüşleri ne olursa olsun kimseye yansıtmadılar. İktidara da muhalefete de aynı mesafede oldular. Ben böyle insanların Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği için daha yüksek kademelerde, daha önemli yerlerde olması gerektiği inancındayım. Adem beyi evladım gibi severim. Samsun için büyük bir kayıp. İnşallah kendisini vali olarak ta görürüz. İzmir için çok büyük katkılarda bulunacağına inanıyorum, yeni görevinde başarılar diliyorum.” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

MHP Grup Başkanvekili Muhammet Bektaş da, “Sayın Genel Sekreterimiz 1 yıla yakın bir zamandır Samsun’a hizmet ediyor. Görevi süresince partimiz ve grubumuzla her zaman iyi ilişkilerde bulunmuş, taleplerimize her zaman olumlu yaklaşmıştır. Bir devlet memuruna yakışır şekilde Samsun’a hizmet etmiştir. Samsunumuza bu kısa sürede yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum.” dedi.

İzmir Bayraklı Kaymakamı olarak atanan Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Arslan ise ziyaretlerinde, “Bugüne dek meclisimizle uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Çok kısa zamanda önemli işlerin altına imza attık. Samsun’dan üzülerek ayrılıyorum. İl Genel Meclisi olarak Samsun için yaptığınız çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Parti gruplarına yaptığı ziyaretlerin ardından İl Encümen Toplantısı’na da katılan Arslan toplantının ardından Samsun İl Encümeni üyeleri ve Samsun İl Özel İdaresi Daire Başkanları ile hatıra fotoğrafı çekildi. CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
» Qatar Insurance, yeni piyasalara odaklanıyor» İran bankalarına Avrupa'dan kredi akıyor» Çimento devi Lafarge’dan IŞİD’e haraç!» YÖK'ten 'sınavsız üniversite' açıklaması!» İŞKUR üzerinden büyük vurgun!» 'Üç beş salon teröristi' içeriye böyle sızmış» Erdoğan açıkladı: Asker göndereceğiz» İşte ByLock üzerinden gönderdiği mesajlar!» F.Bahçeli futbolcunun tweeti ortalığı karıştırdı» Apple'da iPhone 8 hayal kırıklığı» İcralık olan Mardan otel, satışlarını durdurdu» İhtarname çekti: 3.5 milyon Euro'mu ödeyin» Taşgetiren, ‘Şebeke var’ dedi, ayrıldı» Suriye sınırındaki duvar bitiyor» Kayaşehir konutlarına rekor başvuru» Ali Koç, uzun süren sessizliğini bozuyor» Tren gecikirse yolcu tazminat alacak» Artık otomobiller de 1 Aralık’tan itibaren kış lastiği takacak» 'Filipinler'deki barış sürecinde son aşamadayız'» Amazon.com 'Türk ev tekstili' için geldi» Yeniden yapılandırmada 2. taksit hatırlatması» Üniversite sınav sistemi de sil baştan değişiyor» Bayık'a operasyonu ABD engelledi!» Seçim tarihi değişecek mi? » Zorunlu olacak! Tüm şirketler çalıştıracak...» Eski bakan Bayraktar gaza bastı» Putin'den kritik dolar hamlesi» Arakanlı Müslümanları bu kez de sel vurdu» 2023’e beş kala eğitim sistemimiz» KOSGEB'den işletmelere 2 yeni destek» Katar Gaz ile LNG anlaşması imzaladı» Adil kullanımı ve taahhütü kaldırdı» O uçak Erdoğan'ın uçağını düşürecekti» Türkiye 10 yıla kalmadan işçi ithal edecek» 20 bin öğretmen atanacak» Çeyizlerini 'acıdan' çıkarıyorlar» ABD'den PKK/PYD'ye zırhlı araç sevkiyatı» Cumhurbaşkanlığı hesabından Macron'a ince mesaj» S-400'ler oraya yerleştirilecek!» Her okula ayrı TEOG... İşte yeni model...» Türk devinin tamamı satıldı» Rus devine 2 milyar dolarlık şok dava» Şeker Piliç'in dev tesisi icradan satılacak» Üniversite sınavları da kalkıyor mu?» MÜSİAD iş dünyasını New York’ta buluşturuyor» ÖZGÜR KUDÜS'Ü ÇİZİYORUZ!» BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN ‘İYİ’ FORMÜLÜ» Düğününde, katledilen arkadaşlarını unutmadı» Bakan Fakıbaba'dan fındık açıklaması» Eşini okutmak için atıldığı ticarette patron oldu
FACEBOOK

HAVA DURUMU
Ankara
8 / 23 °C
İzmir
14 / 26 °C
Antalya
20 / 31 °C
Adana
18 / 29 °C
Konya
11 / 24 °C