İstanbul 15°C
15 Aralık 2017 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hükümet Terörle Mücadele Ve Dış Politikada Sınıfta Kaldı
20 Eylül 2013 Cuma 14:08

''Hükümet Terörle Mücadele Ve Dış Politikada Sınıfta Kaldı'

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, hükümetin terörle mücadele de ve dış politikada sınıfta kaldığını ifade ettiTekirdağ Sanayi ve Ticaret Odası'nda düzenlenen kahvaltıda basın mensupları ile bir araya gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, ko.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, hükümetin terörle mücadele de ve dış politikada sınıfta kaldığını ifade etti


Tekirdağ Sanayi ve Ticaret Odası'nda düzenlenen kahvaltıda basın mensupları ile bir araya gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, komşu ülkelerde yangın, iç karışıklık ve genişleyen anlaşmazlıkların kritik bir seviyeye geldiğini ifade ederek, "Ortadoğu'da dirlik ve güvenlik kalmamıştır. Askeri darbeler, iç savaşı aratmayacak görüntüler, her gün yaşanan katliam ve saldırılar elbette Türkiye'yi de yakından ilgilendirmektedir. Hükümetin düşünmesi gereken önce Türkiye'nin güvenliği ve esenliğidir. Başbakan Ankara'nın gerçeklerine dönmelidir.” diye konuştu.

Hükümetin iç politikasını da değerlendiren Adan, “'İyi şeyler olacak' diye atılan yapay adımların, samimiyetsiz çıkışların, bereketsiz tekliflerin geldiği şartlarda iyi şeylerden bahsetmek mümkün değildir. AKP için İmralı çözüm adresi Peşmerge reisi tek müttefiktir. AKP hükümeti Kandil’in hakaretlerine, savaş ve tehditlerine, birkaç ucuz çıkışlarına karşı son derece sessizdir. Bu iktidar geri gitmeye, beraberinde ise umutları söndürmeye başlamıştır. Terörle mücadele de sınıfta kalan AKP Hükümeti'dir. Dış politikada sınıfta kalan AKP Hükümeti'dir.” şeklinde konuştu.

Basın toplantısına MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, İstanbul milletvekilleri Hayrettin Nuhoğlu, Ahmet Duran Bulut, MHP Tekirdağ İl Başkanı Enes Kaplan ile de katıldı. CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
» FETÖ şüphelileri Yunanistan sınırında yakalandı» Nargile bir ülkede daha yasaklandı» Erdoğan, metro açılışında konuştu» Çin'den, Ziraat'a 600 milyon dolarlık kaynak» Emekli eşeklere için tören» Erdoğan: Kudüs için BM'de girişimler başlatıyoruz» Şimşek: ''Çin en önemli ortaklarımızdan biri''» Bakan yazdı, Haluk Levent söyledi» 'Kripto para altın yumurta çiftliği olabilir'» Erdoğan'ın çağrısına destek geldi» Türk-İş asgari ücret için bin 893 lira talep etti» Güneş Sistemi'nin benzeri bulundu» 6 ülkede üretiyor 96 ülkeye ihraç ediyor» İBB 2018'de zam yapmayacak!» Doğubayazıt hizmete doymuyor» ''Cezası 2 bin yıl sonra iptal edildi''» Filistin TİKA’yla kalkınıyor» Milli gelir ilk defa 3 trilyon lirayı aşacak» '' Suriyelilerin 976 bini okul çağındaki çocuklar''» Protez merkezi Suriyelilere umut oluyor» Esenyurt Belediye Başkanı istifa etti» AnadoluJet dönüm noktasında» Filistinli çocuklar suistimallere maruz kalıyor» Hak-İş'ten Kudüs mitingine davet» 'Antep katmeri'ne de tescil geldi» Tarihi ev şeklinde otobüs durağı» Milli güreşçiye Ertuğrul'dan teklif» 'Cenevre süreci büyük tehlikede'» TİKA'dan eğitim hamlesi» 'Mukaddes Emanetler depoda değil'» Beyaz Saray'dan Türkiye açıklaması» Suudi Arabistan'a atılan füzeler İran malı!» ''Bor konusunda büyük sürpriz 2018'de''» Enerji sektöründe kasımda 86 şirket kuruldu» Dolar haftanın son gününe düşüşle başladı » FBI Türkiye'den gidecek» Kadınlara aylık 400 TL çocuk desteği» İşsizlik eylül ayında yüzde 10.6 oldu» ABD'deki Atilla davasında duruşma erken bitirildi» Albayrak: Bundan böyle Türk bayraklı gemilerimizle dolaşacağız!» ASELSAN 10'da 1 fiyatına üretecek!» Başbakan Yardımcısı Şimşek Çin'de» Ava giderken avlandılar!» AB liderlerinden Kudüs kararı» İstihdam teşviklerinin detayları belli oldu» Hükümetten bedelli askerlik açıklaması» ''Vicdanınızı kimseye kiraya vermeyin''» Havacılıkta uzman gençler yetişecek» TAIS'in hedefi uluslararası pazarlar» Okul sütü ihalesi yapıldı
HAVA DURUMU
Ankara
1 / 9 °C
İzmir
13 / 18 °C
Antalya
10 / 20 °C
Adana
10 / 20 °C
Konya
0 / 10 °C