İstanbul 22°C
23 Eylül 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İş Dünyası Kan Bağışı Kampanyasında Buluşuyor
20 Eylül 2013 Cuma 10:28

İş Dünyası Kan Bağışı Kampanyasında Buluşuyor

Bursa iş dünyası, 24 Eylül'de kan bağışı kampanyasında buluşacak. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlık Divanı ile Kızılay Güney Marmara Bölge Müdürlüğü ve Kızılay Yıldırım Şubesi işbirliğiyle gerçekleştirilecek organizasyon, şehirde ilk kez yap.

Bursa iş dünyası, 24 Eylül'de kan bağışı kampanyasında buluşacak.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlık Divanı ile Kızılay Güney Marmara Bölge Müdürlüğü ve Kızılay Yıldırım Şubesi işbirliğiyle gerçekleştirilecek organizasyon, şehirde ilk kez yapılacak.

BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, Bursa’da iş dünyasına yönelik ilk kez bir kan bağışı kampanyası düzenlendiğini belirtti. Topuk, şöyle konuştu: “İşadamı ve sanayicilerimizin kan bağışında bulunmasının insani boyutunun yanı sıra toplumda bilinci artırma işlevi de görecektir. İş dünyası Meclis Başkanlık Divanımız bu sosyal sorumluluk projesiyle, ‘rol model’ olma misyonunu güçlendirecektir.”

Kızılay Güney Marmara Bölge Müdürü Dr. Nihat Çakır ve Kızılay Yıldırım Şubesi Başkan Yardımcısı Arif Çelenk ise hayata geçirilecek kampanya için BTSO’yu kutladı. Çakır, BTSO’nun ekonomik pek çok konuda olduğu gibi sosyal konularda da öncülük misyonunu hakkıyla yerine getirdiğini belirterek, “Meclis Başkanımızı böylesi bir organizasyona liderlik ettiği için kutluyoruz. Kan, acil değil sürekli bir ihtiyaçtır. Bir insandan alınan bir ünite kanla 3 kişinin hayatı kurtulmaktadır. BTSO’nun öncülüğünde iş dünyasının vicdani sorumluluğunun harekete geçirilmesi ve güçlendirilmesi sağlanacaktır.” dedi.

BTSO’nun 51 Meslek Komitesi’nin üyeleri ile organizasyona destek veren TÜMSİAD, MÜSİAD, BUGİAD, ÇASİAD, ANASİAD, BEKSİAD üyeleri ve BTSO Meclis üyeleri kan bağışı kampanyasına katılabilecek. CİHAN

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
» Qatar Insurance, yeni piyasalara odaklanıyor» İran bankalarına Avrupa'dan kredi akıyor» Çimento devi Lafarge’dan IŞİD’e haraç!» YÖK'ten 'sınavsız üniversite' açıklaması!» İŞKUR üzerinden büyük vurgun!» 'Üç beş salon teröristi' içeriye böyle sızmış» Erdoğan açıkladı: Asker göndereceğiz» İşte ByLock üzerinden gönderdiği mesajlar!» F.Bahçeli futbolcunun tweeti ortalığı karıştırdı» Apple'da iPhone 8 hayal kırıklığı» İcralık olan Mardan otel, satışlarını durdurdu» İhtarname çekti: 3.5 milyon Euro'mu ödeyin» Taşgetiren, ‘Şebeke var’ dedi, ayrıldı» Suriye sınırındaki duvar bitiyor» Kayaşehir konutlarına rekor başvuru» Ali Koç, uzun süren sessizliğini bozuyor» Tren gecikirse yolcu tazminat alacak» Artık otomobiller de 1 Aralık’tan itibaren kış lastiği takacak» 'Filipinler'deki barış sürecinde son aşamadayız'» Amazon.com 'Türk ev tekstili' için geldi» Yeniden yapılandırmada 2. taksit hatırlatması» Üniversite sınav sistemi de sil baştan değişiyor» Bayık'a operasyonu ABD engelledi!» Seçim tarihi değişecek mi? » Zorunlu olacak! Tüm şirketler çalıştıracak...» Eski bakan Bayraktar gaza bastı» Putin'den kritik dolar hamlesi» Arakanlı Müslümanları bu kez de sel vurdu» 2023’e beş kala eğitim sistemimiz» KOSGEB'den işletmelere 2 yeni destek» Katar Gaz ile LNG anlaşması imzaladı» Adil kullanımı ve taahhütü kaldırdı» O uçak Erdoğan'ın uçağını düşürecekti» Türkiye 10 yıla kalmadan işçi ithal edecek» 20 bin öğretmen atanacak» Çeyizlerini 'acıdan' çıkarıyorlar» ABD'den PKK/PYD'ye zırhlı araç sevkiyatı» Cumhurbaşkanlığı hesabından Macron'a ince mesaj» S-400'ler oraya yerleştirilecek!» Her okula ayrı TEOG... İşte yeni model...» Türk devinin tamamı satıldı» Rus devine 2 milyar dolarlık şok dava» Şeker Piliç'in dev tesisi icradan satılacak» Üniversite sınavları da kalkıyor mu?» MÜSİAD iş dünyasını New York’ta buluşturuyor» ÖZGÜR KUDÜS'Ü ÇİZİYORUZ!» BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN ‘İYİ’ FORMÜLÜ» Düğününde, katledilen arkadaşlarını unutmadı» Bakan Fakıbaba'dan fındık açıklaması» Eşini okutmak için atıldığı ticarette patron oldu
FACEBOOK

HAVA DURUMU
Ankara
8 / 24 °C
İzmir
14 / 25 °C
Antalya
19 / 33 °C
Adana
18 / 30 °C
Konya
10 / 24 °C