İstanbul 9°C
22 Mart 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karayollarında Durum
20 Eylül 2013 Cuma 08:58

Karayollarında Durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü günlük yol durum bültenine göre, Ankara çevre otoyolunun İstanbul kavşağı mevkisi Batıkent-İstanbul yönü üst yapı çalışmaları nedeniyle 30 Eylül'e kadar tek şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritten kontrollü gerçekleştirilecek.

Orhangazi-Bursa yolunun 5. kilometresinde Gebze-Orhaneli-İzmir otoyolu yapım çalışmaları kapsamında alt geçit yapım çalışmaları nedeniyle 31 Ocak 2014'e kadar yolun her iki yönünde 500 metrelik kesim trafiğe kapatılarak ulaşım bölünmüş yolun diğer şeridinden tek yönlü verilecek.

Dursunbey-Balıkesir yolunun 37-38. kilometreleri arasında Karagöz mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 14.30-15.30 saatlerinde yol ulaşıma kapalı olacak. Aynı yolun Eyüpbükü mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün ve yarın 14.30-15.30 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Pozantı-Tarsus ayrımı otoyolu Pozantı-Tekir-Damlama-Yenice kavşağı arasında muhtelif kesimlerin üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanacak.

Bolu-Abant yolunun 0-22. kilometreleri arasında sanat yapıları ve üstyapı çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 09.00-18.30 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak, ulaşım Bolu-Mudurnu yoluna yönlendirilecek.

Anadolu otoyolunun Çamlıdere kavşağı-Gerede kavşağı kesimi 7-11. kilometreleri arasında üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle 30 Eylül'e kadar Ankara-İstanbul istikameti taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden kontrollü verilecek.

TEM otoyolunun İzmit doğu kavşağı ile Sapanca gişeleri arasında yapım çalışmaları nedeniyle 30 Ekim'e kadar 06.00-22.00 saatleri arasında her iki yönde birer şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak. Aynı otoyolun Ümraniye kavşağı-Mahmutbey batı kavşağı arasındaki muhtelif kesimlerde yapım çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 23.00-06.00, cumartesi-pazar 23.00-08.00, Kavacık-FSM arasında ise 22.00-06.00 saatleri arasında çalışma yapılacak. Çalışma yapılan şeritler 15 Kasım'a kadar trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak. Kavşak kollarında yapılan çalışmalarda trafik alternatif güzergahlara yönlendirilecek.

Söz konusu otoyolun, İzmit doğu kavşağı ile Adapazarı kavşağı 100-130. kilometreleri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle 30 Ekim'e kadar otoyolun bir yönü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü sağlanacak. Çalışmalar pazar hariç her gün 24 saat sürecek.

Muğla-Kale yolunun 34-42. kilometreleri arasındaki asfalt ve yapım çalışmaları nedeniyle yol araç trafiğine kapatılacak, geçişler kontrollü sağlanacak.

Soma-Akhisar yolunun 50. kilometresindeki TEİAŞ elektrik teli geçiş çalışmaları nedeniyle cumartesi ve pazar 08.00-16.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Konya-Isparta il sınırı-Yalvaç ayrımı Akşehir-Bağkonak yolunun 6-7. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 31 Ekim'e kadar her gün 14.00-17.00 saatleri arasında yol 2 saat süreyle kapalı olacak. Aynı yolun 5-9. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 30 Ekim'e kadar her gün 08.00-12.00 ve 13.00-18.00 saatleri arasında ulaşım gerçekleştirilmeyecek.

Afyonkarahisar-Eskişehir il sınırında Gökbahçe-Afyonkarahisar yolunun 13-18. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle her gün 13.00-16.00 saatleri arasında yol kapalı trafiğe kapalı olacak.

Muhabir: Ata Ufuk Şeker
Yayınlayan: Necati Keleş

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
» 'Kudüs herhangi bir şehir değil'» Türk sinemasına milyonluk destek» Ayasofya'nın tarihi ikonalarına konsevasyon» Arkadaşları Münir Özkul'u anlattı» Mobilyadan 2,7 milyar dolarlık ihracat» Bozkırın ortasından 126 ülkeye silo ihracatı» Yerel kanallara indirim müjdesi» TSK'nın fındığı TMO'dan » KOSGEB sayesinde işinin patronu oldu» Ayakkabı ihracatında rekor bekleniyor» 6 yıl sonra Türkiye'den Avrupaya ihracat» Afrikalı yetimler için gönüllüler aranıyor» FETÖ'yle, CHP'nin söylemi örtüşüyor» Terörist başının yeğeni yakalandı!» THY'den dev anlaşma! » Çöpler 'Akbil'i dolduracak » Uçaklar 193 milyon kişiyi taşıdı!» ABD polisi 987 kişiyi katletti» 'Milyoner'ler çoğaldı» Enerjide 30 milyar dolarlık tasarruf » TTK'den 'Fatih' açıklaması» Başbakan'dan baba vahşeti için inceleme» 80 bin kişi göçe zorlandı!» Cenk Tosun İngiliz devine gidiyor!» Tillerson: "Nükleer anlaşmayı muhafaza etmeye çalışıyoruz"» Münir Özkul hayatını kaybetti!» 'Türkiye 72 ülke arasında 50. sırada!'» 'Fahreddin Paşa, kahraman bir askerimizdir'» Belediye çalışmasında türbe bulundu» TARSİM'in kapsamı genişletildi» TürkAkım, baharda Türkiye kıyılarında» Japonya'dan, K. Kore'ye baskı kararı» Avusturya'da 'Türk bebek' ırkçılığı» Suriye'de 2017'de 42 gazeteci öldü» FETÖ sanığı avukat itirafçı oldu» Yüzbaşı Akın adliyede» AK Partili eski milletvekillere görev» BMGK, İran için toplanıyor» Taşeron işçilere uyarı! » Terim, ilk transferini yapıyor» Aykut Erdoğdu'dan 'Hazinedar' çarkı» Küresel piyasalar 'istihdam raporu'nu bekliyor » Avusturya ile Kanada'yla 'Gençlik Köprüsü'» Dolar güne yükselişle başladı» Borsa güne yükselişle başladı» HDP Genel Merkezinde darp ettiler! » Teklifi kabul ettiler! Görüşme olacak» Çin'den 'yetenekli' yabancılara 10 yıllık vize» Erdoğan'dan önemli açıklamalar!» Ortadoğu'da önemli gelişmeler yaşanacak!
HAVA DURUMU
Ankara
10 / 20 °C
İzmir
15 / 24 °C
Antalya
11 / 21 °C
Adana
14 / 24 °C
Konya
9 / 22 °C