İstanbul 23°C
25 Eylül 2017 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karayollarında Durum
20 Eylül 2013 Cuma 08:58

Karayollarında Durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü günlük yol durum bültenine göre, Ankara çevre otoyolunun İstanbul kavşağı mevkisi Batıkent-İstanbul yönü üst yapı çalışmaları nedeniyle 30 Eylül'e kadar tek şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritten kontrollü gerçekleştirilecek.

Orhangazi-Bursa yolunun 5. kilometresinde Gebze-Orhaneli-İzmir otoyolu yapım çalışmaları kapsamında alt geçit yapım çalışmaları nedeniyle 31 Ocak 2014'e kadar yolun her iki yönünde 500 metrelik kesim trafiğe kapatılarak ulaşım bölünmüş yolun diğer şeridinden tek yönlü verilecek.

Dursunbey-Balıkesir yolunun 37-38. kilometreleri arasında Karagöz mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 14.30-15.30 saatlerinde yol ulaşıma kapalı olacak. Aynı yolun Eyüpbükü mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün ve yarın 14.30-15.30 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Pozantı-Tarsus ayrımı otoyolu Pozantı-Tekir-Damlama-Yenice kavşağı arasında muhtelif kesimlerin üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanacak.

Bolu-Abant yolunun 0-22. kilometreleri arasında sanat yapıları ve üstyapı çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 09.00-18.30 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak, ulaşım Bolu-Mudurnu yoluna yönlendirilecek.

Anadolu otoyolunun Çamlıdere kavşağı-Gerede kavşağı kesimi 7-11. kilometreleri arasında üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle 30 Eylül'e kadar Ankara-İstanbul istikameti taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden kontrollü verilecek.

TEM otoyolunun İzmit doğu kavşağı ile Sapanca gişeleri arasında yapım çalışmaları nedeniyle 30 Ekim'e kadar 06.00-22.00 saatleri arasında her iki yönde birer şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak. Aynı otoyolun Ümraniye kavşağı-Mahmutbey batı kavşağı arasındaki muhtelif kesimlerde yapım çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 23.00-06.00, cumartesi-pazar 23.00-08.00, Kavacık-FSM arasında ise 22.00-06.00 saatleri arasında çalışma yapılacak. Çalışma yapılan şeritler 15 Kasım'a kadar trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak. Kavşak kollarında yapılan çalışmalarda trafik alternatif güzergahlara yönlendirilecek.

Söz konusu otoyolun, İzmit doğu kavşağı ile Adapazarı kavşağı 100-130. kilometreleri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle 30 Ekim'e kadar otoyolun bir yönü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü sağlanacak. Çalışmalar pazar hariç her gün 24 saat sürecek.

Muğla-Kale yolunun 34-42. kilometreleri arasındaki asfalt ve yapım çalışmaları nedeniyle yol araç trafiğine kapatılacak, geçişler kontrollü sağlanacak.

Soma-Akhisar yolunun 50. kilometresindeki TEİAŞ elektrik teli geçiş çalışmaları nedeniyle cumartesi ve pazar 08.00-16.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Konya-Isparta il sınırı-Yalvaç ayrımı Akşehir-Bağkonak yolunun 6-7. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 31 Ekim'e kadar her gün 14.00-17.00 saatleri arasında yol 2 saat süreyle kapalı olacak. Aynı yolun 5-9. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 30 Ekim'e kadar her gün 08.00-12.00 ve 13.00-18.00 saatleri arasında ulaşım gerçekleştirilmeyecek.

Afyonkarahisar-Eskişehir il sınırında Gökbahçe-Afyonkarahisar yolunun 13-18. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle her gün 13.00-16.00 saatleri arasında yol kapalı trafiğe kapalı olacak.

Muhabir: Ata Ufuk Şeker
Yayınlayan: Necati Keleş

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
» Qatar Insurance, yeni piyasalara odaklanıyor» İran bankalarına Avrupa'dan kredi akıyor» Çimento devi Lafarge’dan IŞİD’e haraç!» YÖK'ten 'sınavsız üniversite' açıklaması!» İŞKUR üzerinden büyük vurgun!» 'Üç beş salon teröristi' içeriye böyle sızmış» Erdoğan açıkladı: Asker göndereceğiz» İşte ByLock üzerinden gönderdiği mesajlar!» F.Bahçeli futbolcunun tweeti ortalığı karıştırdı» Apple'da iPhone 8 hayal kırıklığı» İcralık olan Mardan otel, satışlarını durdurdu» İhtarname çekti: 3.5 milyon Euro'mu ödeyin» Taşgetiren, ‘Şebeke var’ dedi, ayrıldı» Suriye sınırındaki duvar bitiyor» Kayaşehir konutlarına rekor başvuru» Ali Koç, uzun süren sessizliğini bozuyor» Tren gecikirse yolcu tazminat alacak» Artık otomobiller de 1 Aralık’tan itibaren kış lastiği takacak» 'Filipinler'deki barış sürecinde son aşamadayız'» Amazon.com 'Türk ev tekstili' için geldi» Yeniden yapılandırmada 2. taksit hatırlatması» Üniversite sınav sistemi de sil baştan değişiyor» Bayık'a operasyonu ABD engelledi!» Seçim tarihi değişecek mi? » Zorunlu olacak! Tüm şirketler çalıştıracak...» Eski bakan Bayraktar gaza bastı» Putin'den kritik dolar hamlesi» Arakanlı Müslümanları bu kez de sel vurdu» 2023’e beş kala eğitim sistemimiz» KOSGEB'den işletmelere 2 yeni destek» Katar Gaz ile LNG anlaşması imzaladı» Adil kullanımı ve taahhütü kaldırdı» O uçak Erdoğan'ın uçağını düşürecekti» Türkiye 10 yıla kalmadan işçi ithal edecek» 20 bin öğretmen atanacak» Çeyizlerini 'acıdan' çıkarıyorlar» ABD'den PKK/PYD'ye zırhlı araç sevkiyatı» Cumhurbaşkanlığı hesabından Macron'a ince mesaj» S-400'ler oraya yerleştirilecek!» Her okula ayrı TEOG... İşte yeni model...» Türk devinin tamamı satıldı» Rus devine 2 milyar dolarlık şok dava» Şeker Piliç'in dev tesisi icradan satılacak» Üniversite sınavları da kalkıyor mu?» MÜSİAD iş dünyasını New York’ta buluşturuyor» ÖZGÜR KUDÜS'Ü ÇİZİYORUZ!» BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN ‘İYİ’ FORMÜLÜ» Düğününde, katledilen arkadaşlarını unutmadı» Bakan Fakıbaba'dan fındık açıklaması» Eşini okutmak için atıldığı ticarette patron oldu
FACEBOOK

HAVA DURUMU
Ankara
14 / 27 °C
İzmir
13 / 29 °C
Antalya
20 / 30 °C
Adana
19 / 33 °C
Konya
14 / 27 °C