İstanbul 15°C
13 Aralık 2017 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karayollarında Durum
20 Eylül 2013 Cuma 08:58

Karayollarında Durum

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor

Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü günlük yol durum bültenine göre, Ankara çevre otoyolunun İstanbul kavşağı mevkisi Batıkent-İstanbul yönü üst yapı çalışmaları nedeniyle 30 Eylül'e kadar tek şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritten kontrollü gerçekleştirilecek.

Orhangazi-Bursa yolunun 5. kilometresinde Gebze-Orhaneli-İzmir otoyolu yapım çalışmaları kapsamında alt geçit yapım çalışmaları nedeniyle 31 Ocak 2014'e kadar yolun her iki yönünde 500 metrelik kesim trafiğe kapatılarak ulaşım bölünmüş yolun diğer şeridinden tek yönlü verilecek.

Dursunbey-Balıkesir yolunun 37-38. kilometreleri arasında Karagöz mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 14.30-15.30 saatlerinde yol ulaşıma kapalı olacak. Aynı yolun Eyüpbükü mevkisinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün ve yarın 14.30-15.30 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Pozantı-Tarsus ayrımı otoyolu Pozantı-Tekir-Damlama-Yenice kavşağı arasında muhtelif kesimlerin üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanacak.

Bolu-Abant yolunun 0-22. kilometreleri arasında sanat yapıları ve üstyapı çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 09.00-18.30 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak, ulaşım Bolu-Mudurnu yoluna yönlendirilecek.

Anadolu otoyolunun Çamlıdere kavşağı-Gerede kavşağı kesimi 7-11. kilometreleri arasında üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle 30 Eylül'e kadar Ankara-İstanbul istikameti taşıt trafiğine kapatılarak ulaşım İstanbul-Ankara istikametinden kontrollü verilecek.

TEM otoyolunun İzmit doğu kavşağı ile Sapanca gişeleri arasında yapım çalışmaları nedeniyle 30 Ekim'e kadar 06.00-22.00 saatleri arasında her iki yönde birer şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak. Aynı otoyolun Ümraniye kavşağı-Mahmutbey batı kavşağı arasındaki muhtelif kesimlerde yapım çalışmaları nedeniyle hafta içi her gün 23.00-06.00, cumartesi-pazar 23.00-08.00, Kavacık-FSM arasında ise 22.00-06.00 saatleri arasında çalışma yapılacak. Çalışma yapılan şeritler 15 Kasım'a kadar trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak. Kavşak kollarında yapılan çalışmalarda trafik alternatif güzergahlara yönlendirilecek.

Söz konusu otoyolun, İzmit doğu kavşağı ile Adapazarı kavşağı 100-130. kilometreleri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle 30 Ekim'e kadar otoyolun bir yönü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü sağlanacak. Çalışmalar pazar hariç her gün 24 saat sürecek.

Muğla-Kale yolunun 34-42. kilometreleri arasındaki asfalt ve yapım çalışmaları nedeniyle yol araç trafiğine kapatılacak, geçişler kontrollü sağlanacak.

Soma-Akhisar yolunun 50. kilometresindeki TEİAŞ elektrik teli geçiş çalışmaları nedeniyle cumartesi ve pazar 08.00-16.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Konya-Isparta il sınırı-Yalvaç ayrımı Akşehir-Bağkonak yolunun 6-7. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 31 Ekim'e kadar her gün 14.00-17.00 saatleri arasında yol 2 saat süreyle kapalı olacak. Aynı yolun 5-9. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 30 Ekim'e kadar her gün 08.00-12.00 ve 13.00-18.00 saatleri arasında ulaşım gerçekleştirilmeyecek.

Afyonkarahisar-Eskişehir il sınırında Gökbahçe-Afyonkarahisar yolunun 13-18. kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle her gün 13.00-16.00 saatleri arasında yol kapalı trafiğe kapalı olacak.

Muhabir: Ata Ufuk Şeker
Yayınlayan: Necati Keleş

Kaynak:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
» MİLGEM 'de geri sayım başladı» Küresel piyasalar Fed kararlarına odaklandı» ECB yılın son toplantısını yapıyor» İstihdam Şurası ilk kez toplanacak» Erdoğan: 'Kudüs kararının hiçbir hükmü olamaz'» Moody's'ten 2018 için karamsar tahmin» Kudüs'ün akıbeti bugün belli olacak!» Maaşlar Bitcoin ile ödenecek!» FETÖ'nün asker imamlarına operasyon» Firari FETÖ'cü : ''FBI bana 50 bin dolar verdi'» Milli Tren için mühendis aranıyor!» ‘Kimyasal arıtmada öncüyüz’» Bozdağ: Kimse 'Siz İsrail'le yan yana geliyorsunuz' diyemez» Polisle çatışan sanık yarbay ByLock'cu çıktı» Keşmir sorununda Türkiye'ye arabuluculuk çağrısı» Erdoğan, Abbas ile görüştü» Kudüs'ün Filistin'in başkenti olarak tanınmasına teşvik etmeliyiz» Üsküdar-Ümraniye metrosu açılıyor» Doğu Anadolu Gözlemevi kızılötesini de 'görecek'» AB Liderler Zirvesi'nin gündemi belli oldu» İbrahim Çağlar son yolculuğuna uğurlandı» Aliyev İİT Zirvesi için İstanbul'da» Bilecik: "Lamı cimi yok, alkışlanacak başarı"» 22 bin 987 polis meslekten ihraç edildi» YÖK ve üniversitelerden 'Kudüs' açıklaması» "Rusya'nın çekilecek havası gerçekçi değil"» Kuvet'te Türkiye atağı» Bir filmle 53 şehir dolaştı» Türkiye 15 yılda önemli bir dirayet ortaya koydu» LC Waikiki yeni yılda 150 mağaza açacak» Yargıtay, kredi masrafında hükmü verdi!» Avro Bölgesi’nde ekonomik güven azaldı» Özel uçaklar istihdama katkı sunuyor» Ekonomistler TCMB'den faiz artışı bekliyor» "TMO 80 bin üreticiden fındık aldı"» 'Avrupalı turistlerin tercihi yeniden Türkiye'» Türkiye'den bal ihracatı» Arakan’dan Suriye’ye “Hiçbir Çocuk Üşümesin!”» Erdoğan: "Faiz baskısı boş bir caba"» Elektrikli otomobilden bir milyonluk istihdam» FETÖ şirketlerini el konulmadan temizlemiş!» AK Parti'de kongre süreci hızlanıyor» Türkiye'ye gelen turist sayısı artacak» ABD'nin silahları Türkiye'ye yöneliyor» Leblebi tozundan ekmek üretildi» Kadın girişimciden CERN'e 'koruma kalkanı'» 'Otomotiv aşkını' teknik lise açarak taçlandırdı» İnternet reklamlarında sahteciliğe önlem» Yarım asırdır ahşaba şekil veriyor» FETÖ'nün '668 bebek' yalanı
HAVA DURUMU
Ankara
1 / 13 °C
İzmir
7 / 18 °C
Antalya
8 / 22 °C
Adana
7 / 23 °C
Konya
-2 / 13 °C