İstanbul 24°C
20 Mayıs 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vestelin Genel Müdürlüğüne kim atandı?
21 Ocak 2013 Pazartesi 14:49

Vestel'in Genel Müdürlüğü'ne kim atandı?

Vestel, Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü kurdu. Genel Müdürlüğün başına hangi isim atandı?

Vestel, Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü kurdu. Genel Müdürlüğün başına Tarkan Tekcan atandı.

 
Vestel'den yapılan açıklamaya göre, satış sonrası süreçte sunduğu hizmet kalitesini daha da yükseltmek ve standardize etmek amacıyla sektörde bir ilke imza atan Vestel, yeni Genel Müdürlük birimi sayesinde üretim, teknoloji ve satış konularında sunduğu hizmeti satış sonrası hizmetlere de taşımayı ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti elde etmeyi amaçlıyor.
 
Açıklamada görüşlerine yer verilen Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Tarkan Tekcan, organizasyonel değişiklikle ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün marka ve tüketici arasındaki ilişkiyi güçlendirme ve müşteri memnuniyetini değerlendirme konularında Vestel'e farklı bir perspektif katacağını ifade etti.
 
Yeni yapının en önemli sorumluluğunun, Vestel'in müşteri memnuniyeti konusundaki hedef ve çalışmalarını tüm çalışanlara anlatmak ve bu sayede ortak bir dil ve kültür oluşturmak olduğunu söyleyen Tekcan, bu sayede tüketici memnuniyeti konusunda sürdürülebilir bir başarı seviyesine ulaşmayı amaçladıklarını, sunacakları hizmetlerle tüketici ile kurulan duygusal bağı güçlendirmeyi istediklerini kaydetti. Tekcan, sözlerine şöyle devam etti:
 
''Genel Müdürlük kapsamında iki ana birimimiz olacak; biri müşterilerimizle direkt temasta bulunan saha ekiplerimiz, merkez servislerimiz ve çağrı merkezinden oluşurken, diğer birim ise bu ekiplere destek veren teknik, lojistik, eğitim, kalite, bilgi teknolojileri, iş geliştirme takımlarından oluşacak. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün kurulmasıyla birlikte, mesai dışı saatlerde de randevu, acil nöbetçi servis gibi hizmetleri tüketicilerimize sunacağız. İlk başta belirli bölgelerde hizmet vermeye başlayacak bu projeyi zaman içerisinde ülke geneline yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Tüketicilerimize Vestel'in dost teknoloji vaadi çerçevesinde ''Hızlı, Akıllı ve Dost'' hizmetlerimizi sunacağız.''
 
-Vestel'den çat-kapı ''müşteri memnuniyet ziyaretleri''-
 
Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün telefon haricindeki iletişim kanallarından da aktif yararlanacağını belirten Tarkan Tekcan, sosyal medyayı daha etkin kullanarak, müşterilere kendilerine özel geliştirilmiş hizmetler sunacaklarını ifade etti. Bu hizmetlerden ilki; son bir aydır pilot uygulaması yürütülen ''Müşteri Memnuniyet Ziyaretleri''. Vestel, bu ziyaretlerle müşterilerde memnuniyetsizlik yaratan durumları öğrenerek, teker teker ortadan kaldırmayı amaçlıyor.
 
Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü; halihazırda çalışanlarına sunduğu müşteri memnuniyeti yönetimi ve deneyimine yönelik eğitimleri daha etkin ve yaygın olarak yapılandıracak. Vestel, bu konuda Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve farklı kuruluşlarla işbirliği yapıyor. Yetkili servis çalışanlarına verilen teknik süreç / sistem ve davranış eğitimleri için yeni eğitim kanalları devreye alınacak. 2011'de kurulan Vestel Akademi eğitim portalı ile yetkili servis çalışanlarının eğitim aldıkları ve uzmanlaştıkları konulardaki servis hizmetleri kontrol edilecek.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
» 'Konut satışları gelecek aydan itibaren yükselişe geçecek'» Orhanlı gişelerindeki olaylara ilişkin dava: 57 sanığa müebbet» Bozdağ'dan Muharrem İnce'ye 'Gülen' yanıtı» Yenikapı'da 'Zulme Lanet Kudüs'e Destek' mitingi düzenleniyor» Altis Resort Hotel doğayı ve lüksü bir arada sunuyor » 'Kudüs herhangi bir şehir değil'» Türk sinemasına milyonluk destek» Ayasofya'nın tarihi ikonalarına konsevasyon» Arkadaşları Münir Özkul'u anlattı» Mobilyadan 2,7 milyar dolarlık ihracat» Bozkırın ortasından 126 ülkeye silo ihracatı» Yerel kanallara indirim müjdesi» TSK'nın fındığı TMO'dan » KOSGEB sayesinde işinin patronu oldu» Ayakkabı ihracatında rekor bekleniyor» 6 yıl sonra Türkiye'den Avrupaya ihracat» Afrikalı yetimler için gönüllüler aranıyor» FETÖ'yle, CHP'nin söylemi örtüşüyor» Terörist başının yeğeni yakalandı!» THY'den dev anlaşma! » Çöpler 'Akbil'i dolduracak » Uçaklar 193 milyon kişiyi taşıdı!» ABD polisi 987 kişiyi katletti» 'Milyoner'ler çoğaldı» Enerjide 30 milyar dolarlık tasarruf » TTK'den 'Fatih' açıklaması» Başbakan'dan baba vahşeti için inceleme» 80 bin kişi göçe zorlandı!» Cenk Tosun İngiliz devine gidiyor!» Tillerson: "Nükleer anlaşmayı muhafaza etmeye çalışıyoruz"» Münir Özkul hayatını kaybetti!» 'Türkiye 72 ülke arasında 50. sırada!'» 'Fahreddin Paşa, kahraman bir askerimizdir'» Belediye çalışmasında türbe bulundu» TARSİM'in kapsamı genişletildi» TürkAkım, baharda Türkiye kıyılarında» Japonya'dan, K. Kore'ye baskı kararı» Avusturya'da 'Türk bebek' ırkçılığı» Suriye'de 2017'de 42 gazeteci öldü» FETÖ sanığı avukat itirafçı oldu» Yüzbaşı Akın adliyede» AK Partili eski milletvekillere görev» BMGK, İran için toplanıyor» Taşeron işçilere uyarı! » Terim, ilk transferini yapıyor» Aykut Erdoğdu'dan 'Hazinedar' çarkı» Küresel piyasalar 'istihdam raporu'nu bekliyor » Avusturya ile Kanada'yla 'Gençlik Köprüsü'» Dolar güne yükselişle başladı» Borsa güne yükselişle başladı
HAVA DURUMU
Ankara
12 / 24 °C
İzmir
18 / 32 °C
Antalya
22 / 34 °C
Adana
19 / 34 °C
Konya
12 / 25 °C